تبدیل کشور به کارگاه بزرگ سازندگی
آیت الله هاشمی رفسنجانی درهمایش ملی الگوی توسعه پایدار و متوازن منطقه ای گفت: افزایش اختیارات به استانداران در استانهای مختلف کشور را یک پله ارتقاء می دهد.
مشارکت مردم در گرو اجرای الگوی توسعه پایدار
همایش ملی الگوی توسعه پایدار و متوازن منطقه ای صبح امروز با سخنان دکتر رحمانی فضلی در وزارت کشور آغاز به کار کرد.
توضیحات وزیر کشور درباره ورود پول‌های کثیف به سیاست، انتخابات و ساخت و ساز
وزیر کشور گفت: قاچاقچی و تروریست به دنبال کسب قدرت برای ایجاد حاشیه هم برای خود است و برای این کار پول خرج می‌کند. اگر هوشیار نباشیم و مراقبت و مقابله نکنیم بخشی از این پول‌ها قصد ورود به حوزه سیاست خواهند کردند.
فرمانداران باید بدانند که فرماندار نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و متعلق به هیچ فرد و یا گروه خاصی نیستند
مهندس مقیمی گفت : فرمانداران باید بدانند که فرماندار نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و متعلق به هیچ فرد و یا گروه خاصی نیستند و باید به عنوان مجریان برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید از تمامی ظرفیت و توان خویش برای جبران عقب ماندگی ها در کشور استفاده کنند .
سخنان مهم وزیر کشور در جمع مدیران کل سیاسی استانداری های سراسر کشور
صندوق های رای ، امانت شما، حق الناس و ناموس شما هستند باید مواظب باشید به احدی در خصوص این مسایل توجه نکنید و دقت لازم را داشته باشید. من وزارت کشور و دولت را فدای یک فضای خاص سیاسی در کشور نمی کنم زیرا اینگونه سوء استفاده ها به اعتماد مردم و کشور آسیب می رساند . موضوع انتخابات حق الناس است و در این حوزه تقاضای من این است که رعایت جدی را داشته باشید و به هیچ وجه له و یا علیه هیچ شخصی در مباحث انتخابات استفاده نکنید.
خبر مهم
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
 
خانه | بازگشت |
MG2 (mg2)


Powered By Sigma ITID.