هشتم اسفند آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه کشور
ستاد انتخابات کشور با انتشار اطلاعیه شماره 3 خود اعلام کرد: داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه انتخابیه از روز یکشنبه 8 اسفند ماه جاری آغاز می شود و یک هفته ادامه خواهد داشت.
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه شرط لازم ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 2 خود اعلام کرد: ارائه گواهی عدم سوء پیشینه از سوی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هنگام ثبت نام الزامی است.
تسلط به قانون بر برگزاری انتخابات بهتر کمک می کند
رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در امر انتخابات قانون، فصل الخطاب است، گفت: تسلط به قانون بر برگزاری انتخابات بهتر کمک می کند، بنابراین باید به قانون تسلط کافی داشته باشیم .
با حمایت بانک مرکزی و همکاری بانک صادرات ایران؛ دستورپرداخت اولین مرحله تسهیلات کنسرسیوم به شرکت پدیده شاندیز صادر شد
دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور، با اشاره به پیگیری های مستمر روزهای گذشته و بویژه مذاکرات و مکاتبات دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، برای جلب نظر مسئولین بانک مرکزی و همچنین بانک صادرات ایران گفت: توافقات لازم برای پرداخت مرحله اول تسهیلات بانکی به شرکت پدیده شاندیز صورت پذیرفته است.
ساماندهی تردد خودروهای حامل بار و کالا در سطح شهر توسط شهرداری
نشست یکصد و سی و پنجمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور با دو دستور کار بررسی نحوه تردد خودروهای توزیع بار با توجه به نوع کالا در طول ساعات روز در شهر تهران و نیز بررسی پیش نویس جدول جرایم تخلف از مقررات ریلی شهری و حومه بر اساس ماده 25 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی برگزار شد.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 7984942
تعداد بازديد از سايت: 89828288
تعداد بازديد زيرپورتال: 8478122
اين زيرپورتال امروز: 8271
در امروز: 27602
اين صفحه امروز: 7743
logo-samandehi
 
خانه | بازگشت |
پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
MG2 (mg2)


مجری سایت : شرکت سیگما