برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
همکاری ایران و ترکیه به مهار گروه‌های تروریستی کمک می‌کند
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشوربا بیان اینکه همکاری ایرا ن و ترکیه به مهار گروه‌های تروریستی کمک می‌کند گفت: با مذاکرات انجام شده میان هیات ایرانی و ترکی، دو کشور برای مقابله با تهدیدات مشترک به توافق رسیدند.
همکاری ایران و ترکیه برای برقراری امنیت در منطقه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد
قائم مقام وزیر کشور ترکیه با بیان اینکه ایران و ترکیه دو کشور دوست، برادر و همسایه و دارای تاریخ و فرهنگ مشترک هستند گفت: همکاری و ارتباط دو کشور برای برقراری امنیت در منطقه اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.
9 بازارچه مرزی در داخل مرزهای مجاز ادغام می شوند
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور با بیان اینکه پیشنهاد مشترک حذف بازارچه های غیر فعال و غیر ضرور و یا ادغام بازارچه ها در گمرکات در هیات وزیران به تصویب رسیده است، گفت: بر اساس این مصوبه عملیات اجرایی ایجاد زیرساختها در بازارچه مرزی تیله کوه و چیلات توسط استانداری های کرمانشاه و ایلام شروع می شود. همچنین 9 بازارچه مرزی در داخل مرزهای مجاز ادغام می شوند.
رحمانی‌ فضلی: رییس ‌جمهور تصمیم نهایی را برای معرفی وزیر کشور به مجلس می گیرد
وزیر کشور درباره احتمال حضورش در وزارت کشور دولت دوازدهم گفت: مذاکراتی در این زمینه با من انجام شده اما تصمیم نهایی با رئیس‌ جمهور است. نهایتا رئیس‌ جمهور، گزینه‌های پیشنهادی خود را مطرح کرده و مجلس شورای اسلامی است که به وزرا رای اعتماد می‌دهد.
کوه مخالفان منتخب رئیس جمهور باز هم موش زائید
باز هم کوه مخالفان رحمانی فضلی موش زائید و نکته عجیب تلاقی های باورنکردنی و حیرت انگیز داخلی و خارجی در این موج تهمت و تخریب علیه وی می باشد.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 9505978
تعداد بازديد کنندگان سايت: 98985854 تعداد بازديد زيرپورتال: 10883967 اين زيرپورتال امروز: 10490 سایت در امروز: 46040 اين صفحه امروز: 6853
logo-samandehi