1
1
ذوالفقاری گفت : مشکلی برای صدور روادید اربعین اتباع افغانستانی وجود ندارد معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت:امیدواریم راهپیمایی اربعین ۹۷ با آرامش مناسبی برگزار شود. به گزارش روابط عمومي اداره كل امور اتباع و مهاجرين خارجي وزارت كشور به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت‌ درباره جزئیات ثبت نام اتباع افغانستانی برای اربعین اظهار کرد: مشکلی برای صدور روادید اربعین اتباع افغانستانی وجود ندارد و هماهنگی‌هایی در داخل کشور برای تشکیل دفاتر مربوطه انجام شده است.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور افزود: اتباع افغانستانی با مراجعه به این دفاتر؛ دفترچه‌هایی را دریافت می‌کنند که می‌توانند با آنها در راهپیمایی اربعین شرکت کنند.
وی با بیان اینکه تمهیدات خوبی برای ایام اربعین در نظر گرفته شده است, اظهار کرد:امیدواریم راهپیمایی اربعین ۹۷ با آرامش مناسبی برگزار شود.
ذوالفقاری تاکید کرد: قیمت درنظر گرفته شده از سوی دولت عراق برای ویزا 50 دلار است که به دلیل برگزاری راهمپیمایی اربعین حسینی به 40 دلار کاهش پیدا کرده است.
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور خاطرنشان کرد: با توجه به مناسبات تجاری که با کشور عراق داریم، در حال رایزنی با دولت و بانک مرکزی برای تعیین ارز رسمی برای اربعین هستیم.


 
منو

تحت نظارت وف بومی