اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور
655

775
بازدید مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از یک واحد تولیدی استثنايي و ويژه در شهرک صنعتي مشهد مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده و اعضای کارگروه زنان و خانواده استانداری های خراسان رضوی و فارس از یک واحد تولیدی استثنايي و ويژه در شهرک صنعتی مشهد مقدس بازدید کردند.
اين واحد از آن جا استثنايي و جالب توجه است كه موسس و مدير عامل آن شرط استخدام در این مجموعه را که به فرآوری و بسته بندی زیتون مبادرت دارد؛ داشتن سوء پیشینه قرار داده است.  
شعار دكتر نبي، مدیر این مجموعه این است که با کار می توان گروه هاي زنان و مرداني كه به دلايلي گرفتار چرخه ي آسيب هاي اجتماعي شده اند، هم چون زندانیان با جرائم عمد و غیر عمد و نيز معتادان بهبود یافته را، به شرايط عادي و طبيعي زندگي بازگرداند. 
مدیر این شرکت با پیش شرط داشتن سوء پیشینه برای استخدام و با این شعار، بالغ بر هزار نفر را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم، مشغول به کار کرده است.
مهندس علوي جانشين مديرعامل و مدير داخلي كارخانجات آرشيا تاكيد دارد: اينجا كارخانه اقتصادي نيست، كارخانه انسان سازي است. تمام تلاش دكتر نبي و ما مديران بخش ها اين است كه با دادن حس احترام و اعتماد به نفس به عزيزان شاغل در اين واحد توليدي، آن ها را به سمت تجربه زيسته ي متفاوتي نسبت به قبل از ورود به اين جا، تشويق و هدايت كنيم. 
وي افزود: ماشين آلات اين واحد توليدي اكثرا توسط كارگران متخصص همين موسسه، با عشق و انگيزه توليد شده و در همان جا هم به كار گرفته مي شوند.
 

منبع: دفتر امور بانوان و خانواده وزارت کشور
بيشتر
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور مي باشد و استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
Copyright © 2010 Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's - All rights reserved.

تحت نظارت وف بومی