پاسخ وزارت کشور به یک خبر غیرصحیح/ حیدری: هزینه روادید اربعین کاهش نیافته است
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی ضمن تصحیح خبر منتشره شده به نقل از نخست وزیر کشور عراق مبنی بر کاهش هزینه روادید اربعین سال جاری، اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و تنها با پیگیری های ستاد مرکزی اربعین، 10 دلار مصوب سال جدید عراق برای مسافرین، برای زائرین اربعین به یک دلار کاهش یافته است.
پازل همکاری های وزارت کشور با بخش خصوصی تکمیل شد
آخرین بخش از پازل چهارگانه همکاری های وزارت کشور با بخش خصوصی روز گذشته با امضای یادداشت تفاهم با اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران تکمیل شد.
حضور ناصریان و اعضای شورای فرهنگی وزارت کشور در منزل آزاده جانباز حسن حمزه
در ادامه دیدارهای ماهانه اعضای شورای فرهنگی وزارت کشور با خانواده معظم شهداء و جانبازان شاغل در وزارت کشور، رئیس و اعضای شورای فرهنگی وزارت کشور با حضور در منزل جانباز آزاده حسن حمزه، از این ایثارگر سرافراز و خانواده وی تقدیر کردند.
رسیدگی به پرونده افراد فاقد شناسنامه و دارای تابعیت مشکوک شتاب گرفته است
مدیر کل امور حقوقی و هماهنگی امور استانهای سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: این سازمان در سالهای اخیر در خصوص تعیین تکلیف افراد فاقد شناسنامه ممنوع الخدمات، مشکوک التابعین و غاصبین اقدامات ویژه ای به عمل آورده است.
برگزاری نهمین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی/ بررسی پیشرفت امور مربوط به برگزاری مراسم اربعین امسال
نهمین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی به ریاست دکتر ذوالفقاری رئیس ستاد و با حضور مسئولان کمیته های سیزده گانه و اعضای ستاد مرکزی در محل وزارت کشور برگزار شد.
برای توسعه متوازن باید نظام برنامه ریزی و بودجه نویسی تغییر اساسی کند
وزیر کشور گفت: برای رسیدن به توسعه متوازن و متعادل در کشور هیچ راهی جز بازنگری اساسی و بنیادین در نظام برنامه ریزی و بودجه نویسی و تخصیص اعتبارات بر مبنای نظام فعلی نداریم.
امضای یادداشت تفاهم همکاری وزارت کشور و اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران
یادداشت تفاهم همکاری وزارت کشور و اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران امضا شد.
بيشتر
  • عکس
  • فیلم
مرور اخبار استان ها
رويدادها
دیدگاه
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 12917447
تعداد بازديد کنندگان سايت: 116280167 تعداد بازديد زيرپورتال: 16345956 اين زيرپورتال امروز: 10337 سایت در امروز: 30724 اين صفحه امروز: 6288
logo-samandehi