نشست صمیمانه ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع با دستیاران در اولین سال حضور در وزارت کشور
معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه مدیر کل توسعه منابع در نشستی صمیمی با دستیاران ستاد وزارت کشور دیدار و گفت و گو کرد.
آرایش نهایی کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور شکل گرفت/ انتخاب ذوالفقاری به ریاست کمیته
ترکیب اعضای کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور که از سوی وزیر کشور منصوب شده اند، مشخص شد.
برگزاری نخستین نشست شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی حقوق کودک/ نظری: خانواده یکی از مهمترین جایگاه‌های تأمین امنیت، سلامت و رشد کودکان است
نخستین نشست شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی حقوق کودک به ریاست نظری مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در دبیرخانه مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با حضور اعضای شورا تشکیل شد.
طرح جامع اربعين تهيه شود/ زائران زمان سفر خود را مدیریت کنند/ نيروى انتظامى مانع خروج غيرمجاز از مرزها شود
وزیر کشور آگاهی دادن و آشنا کردن زوار با قوانین کشور عراق را مهم خواند و گفت: در سال جاری هم باید ساز و كارى پيش بينى شود که اجازه خروج بدون مجوز به هیچکس از مرزهای کشور داده نشود.
زائران قبل از مراجعه به مرز تبادلات ارزى لازم را انجام دهند/ امكانات و خدمات لازم براى زوار فراهم است
وزير كشور گفت: نمايندگى چندين بانك و تعدادى از صرافی ها براى تبادلات ارزى فعال می شوند اما ما به زوار این است که هر نوع تبدیل ارزى را قبل از حضور در مرز انجام دهند تا در اینجا معطل نشوند.
65 درصد زائران اربعین با ماشین شخصی به مرزها مراجعه می کنند
معاون امنیتی وزارت کشور گفت: 65 درصد زوار اربعین با ماشین شخصی به مرزها مراجعه می کنند که تامین پارکینگ خودروها را با مشکل روبرو می کند.
وزیر کشور از زیرساخت های اربعين در مرز مهران بازدید کرد
عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور امروز در سفر به استان ایلام از مسیر ارتباطی ایلام-مهران و طرح چهاربانده کردن این مسیر، کنارگذر شرقی و غربی مهران و دیگر زیرساخت های اربعین در استان و مرز بازدید کرد.
افرايش ظرفيت امكانات زيرساختى و خدماتى در مرز مهران/ پيگيرى رفع كمبودها در هيأت دولت و ستاد اربعين
رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از این سفر بازدید از مجموعه ای از فعالیت ها و تلاش ها و زحماتی که در این منطقه در خصوص زوار آقا اباعبدالله الحسین (ع) کشیدند است.
رحمانی فضلی: بر طرح واقعیت های اقتصادی برای مردم و جلب مشارکت جدی آنها تأکید داریم
دکتر رحمانی فضلی رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: با پویائی و حفظ آرامش و طرح واقعیت های اقتصادی با مردم و جلب مشارکت آنها، زمینه بروز ابهام، تحریف، دروغ و شایعه که رسانه های خارجی به آن دامن می زنند از بین می رود.
سومین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور برگزار شد/ تاکید رحمانی فضلی بر تدوین ساز و کار حرفه ای ارتقاء توان تخصصی خبرنگاران حوزه اقتصادی
در سومین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، ارتقاء توان تخصصی خبرنگاران حوزه اقتصادی و پیش بینی ساز و کار حرفه ای متناسب از سوی دستگاه های ذیربط، مورد تأکید وزیر کشور قرار گرفت.
بيشتر
  • عکس
  • فیلم
مرور اخبار استان ها
رويدادها
دیدگاه
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 13644059
تعداد بازديد کنندگان سايت: 120510586 تعداد بازديد زيرپورتال: 17641986 اين زيرپورتال امروز: 6142 سایت در امروز: 12087 اين صفحه امروز: 3046
logo-samandehi

تحت نظارت وف بومی