یادداشت رسانه ای مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در خصوص برخی اخبار مربوط به میزان مشارکت استان ها در انتخابات
نظر وزیر کشور از نام بردن از استان های خراسان جنوبی و قم در پاسخ به سؤال خبرنگار گفتگوی وی‍ژه خبری شبکه دو سیما، استان هایی بوده است که کمترین درصد رأی به منتخب انتخابات را داشته اند.
دین پرست: سازمان بورس و اوراق بهادار، صدور مجوز اتاق مبادلات سهام پدیده را پیگیری می کند
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با بیان اینکه اتاق معاملات سهام شرکت پدیده در هفته آخر سال ٩٥ افتتاح شده است گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار، نسبت به شفاف سازی فعالیت این اتاق و اطلاع رسانی دقیق به سهامداران این شرکت اقدام می کند.
کمک های دولت در حوزه‌های مختلف حمل و نقل عمومی شهری
در پی انتشار ادعای خلاف واقع یک عضو شورای شهر تهران در تاریخ 1396/03/12 در خروجی یکی از خبرگزاری ها با عنوان دولت حتی یک ریال از سهم خود در حمل و نقل عمومی تهران را پرداخت نکرده است کمک های دولت در حوزه‌های مختلف حمل و نقل عمومی شهری در توضیحات سازمان شهرداری ها و دهیاری ها تشریح شد.
وزیر کشور در گفتگوی زنده تلویزیونی به همه سوالات در مورد انتخابات پاسخ داد
وزیر کشور گفت: به محض تایید صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان،‌ وزارت کشور همه آمار تفکیکی انتخابات را منتشر می‌کند.
هیچ مشکلی در تجمیع آرای انتخابات وجود نداشت/تمام استانداردها رعایت شده است
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: در تجمیع آرای انتخابات 29 اردیبهشت ماه، تمام استانداردها رعایت شده و تمام کنترل ها صورت گرفته است و مطمئن هستیم هیچ مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.
  • عکس
  • فیلم
دیدگاه
مرور اخبار استان ها
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 8738564
تعداد بازديد کنندگان سايت: 95233082 تعداد بازديد زيرپورتال: 9777064 اين زيرپورتال امروز: 2267 سایت در امروز: 9256 اين صفحه امروز: 1229
logo-samandehi