• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1395/11/27 چهارشنبهرئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در گیلان:
500 میلیارد ریال برای نگهداری جاده های گیلان اختصاص یافت
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در دیدار با استاندار گیلان گفت: 500 میلیارد ریال برای نگهداری جاده های گیلان اختصاص یافت .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ مهندس داوود کشاورزیان؛ در دیدار با استاندار گیلان که در دفتر وی برگزار شد، اظهار کرد: در نشست با دکتر نجفی توافق خوبی  در خصوص نوسازی و تامین اعتبار تجهیز ماشین آلات استان گیلان صورت گرفت .
وی افزود : همچنین برای سال 96  نیز اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال برای نگهداری جاده های استان گیلان توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور منظور شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ادامه داد : خوشبختانه در روزهای آتی در بیش از 20 استان کشور شاهد بارش برف و باران و رحمت الهی خواهیم بود.
وی به آمادگی همکاران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: همکاران اداره کل راه و شهرسازی در سطح کشور با استعدادی بالغ بر 12 هزار نفر نیروی انسانی، 9هزار دستگاه انواع ماشین آلات نگهداری راه ها در قالب 770 راهدارخانه و 1700 اکیپ گشت راهداری آمادگی کامل برای حفظ ایمنی راه های کشور را دارند.
مهندس کشاورزیان ضمن تاکید بر عدم ترددهای غیرضرور در زمان بارش برف؛ یادآور شد: رانندگان در صورت لزوم به تردد حتما شرایط لازم و ایمن را رعایت کرده و از زنجیر چرخ و سایر ملزومات سفر استفاده کنند و سوخت کافی نیز برای وسیله نقلیه تامین شود.
گفتنی است محمد رضا نازک کار صبح امروز در نشست رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با استاندار گیلان به عنوان  مدیرکل جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای استان معرفی شد.
وی معاونت راهداری اداره کل راه و ترابری گیلان به مدت 10 سال، معاونت فنی اداره کل راه و ترابری استان گیلان به مدت 2سال، مدیریت ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان از سال 90 تاکنون را در کارنامه خود دارد.

 

بيشتر
نسخه قابل چاپ