• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبهبا حضور ذوالفقاري صورت گرفت
مراسم معارفه مدیرکل جديد امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور
مراسم معارفه مدیرکل جديد امور اتباع و مهاجرین خارجی با حضور ذوالفقاري معاون امنيتي و انتظامي وزارت كشور برگزار شد.
 به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور؛ مراسم معارفه محمودی مديركل جديد امور اتباع و مهاجرين خارجي با حضور ذوالفقاري معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، مدیران حوزه امنیتی،‌ استاندار قزوین و مسئولین ادارات و کارکنان دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور عصر روز  سه شنبه 18 دي ماه در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.
محمدی فر مديركل سابق امور اتباع در ابتداي اين نشست با بیان برخی از اقدامات انجام شده طي سال هاي اخير، خدمت به مستضعفین و محرومین در این اداره کل را از توفیقات الهی دانست.
همچنين ذوالفقاری معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با تجلیل از خدمات ارزشمند محمدی فر مدیرکل سابق این اداره کل و بیان خدمات انجام شده از سوی ایشان و کارکنان اتباع و با بیان سوابق علمی و اجرائی محمودی، پیگیری امور مربوط به این حوزه را حائز اهمیت دانسته و ماموریت این اداره کل را در حوزه امور ساماندهی، آموزشی و تعامل با سازمانهای بین المللی را مهم دانستند.
محمودی در پایان با آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری و ضمن تشکر از  مقام عالی وزارت و ذوالفقاری در اعتماد به وي اعلام كرد، بر اساس مفاد حکم صادره نهایت تلاش خویش را جهت انجام خدمت در شان نظام مقدس جمهوری اسلامی معمول خواهم نمود.
بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی