• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبهاستاندار ایلام :
ایلامی ها پهلوانان ایثار و شجاعت هستند
استاندار ایلام گفت؛ ایلامی ها پهلوانان ایثار و شجاعت هستند چراکه 8 سال مردانه در مقابل دشمن، ایستادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ قاسم سلیمانی دشتکی به زورخانه ذوالفقار شهر ایلام رفت و به تکریم ورزشکاران پرداخت و گفت؛ به نظر من همه مردم ایلام پهلوان هستند چراکه آنها با ایثار و از خودگذشتگی 8 سال در مقابل دشمن مردانه ایستادند.
وی با ابراز خرسندی از حضور در بین ورزشکاران ورزش باستانی یکی از راه های افزایش اعتماد و توان در قدرت تصمیم گیری مردم و خانواده ها را روی آوردن به اخلاق پهلوانی و امام علی و پوریای ولی و تختی دانست و گفت؛ آن چیزی که پوریای ولی را پوریای ولی کرد تنها قهرماتی او نبود گذشت او بود به خاطر رضایت مادری تن به شکست داد.
استاندار ایلام در ادامه یاد و خاطره پهلوان نامی ایران جهان پهلوان تختی را گرامی داشت و گفت؛ آن چیزی که شهید بزرگوار تختی را تختی کرد قهرمانی المپیک نبود بلکه وقتی بعنوان پهلوان کشورش انتخاب شد در مقابل ظلم و ستم خم نشد بلکه جلوی قدرت ایستاد اما در مقابل مردم تواضع کرد.
وی ادامه داد؛ وقتی زلزله رخ داد برای مردم آسیب دیده کمک جمع می کرد و نام تختی برای همیشه زنده است چون یاد او زنده کننده مرام انسانیت است.
سلیمانی دشتکی باعنوان این مطلب که ورزش باعث تاب آوری و صبر و استقامت در برابر مسائل و مشکلات می شود اظهار داشت؛ ورزش مناسبات اجتماعی را تعدیل می کند و فرهنگ ها و ارزش های خوب جامعه را ارتقا می دهد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی