• ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
مرور اخبار استان ها
1395/11/27 چهارشنبهمعاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه :
احزاب سیاسی نقش موثری در گرایش جامعه به سمت منفعت عمومی دارند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: احزاب سیاسی نقش موثری در گرایش جامعه به سمت خیر و منفعت عمومی دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نشست صمیمانه دبیران و نمایندگان احزاب سیاسی عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با معاون سیاسی و امنیتی استانداری برگزار شد.
شاه حسینی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: همکاری و هم افزایی میان احزاب سیاسی و بدنه اجرایی دولت به منظور بهبود، تدبیر و اصلاح هر چه بهتر امور مورد تاکید حوزه سیاسی است. 
وی به لزوم همکاری و هم افزایی میان احزاب سیاسی و بدنه اجرایی دولت به منظور بهبود، تدبیر و اصلاح هر چه بهتر امور تاکید کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری با برشمردن برخی مشکلات و موانع ساختاری در فرهنگ سیاسی که فعالیت حزبی در کشور و استان را با دشواری هایی همراه می سازد گفت:  توجه به منفعت و خیر عمومی به عنوان یک خواسته اصلی، راهکاری برای ایجاد برخی تغییر در فضای موجود و رشد تمایل عمومی به سمت فعالیت حزبی است لذا نقش هر یک از فعالان سیاسی و حزبی می تواند در این فرآیند مهم و سازنده باشد.
همچنین مدیرکل سیاسی و انتخابات با بیان اینکه خواسته های احزاب حاصل تجمیع و برآیند تقاضاهای عمومی جامعه می باشد گفت: توجه به دیدگاه های احزاب در راستای رفع مشکلات موجود سازنده و اثرگذار توصیف است بنابراین برگزاری چنین جلساتی را موجب نزدیکی و تعامل بیشتر میان گروه های سیاسی و بدنه اجرایی بسیار موثر می دانیم.
در نشست مذکور دبیران و نمایندگان مجمع دانش آموختگان استان، حزب کارگزاران سازندگی، مجمع فرهنگیان، مجمع نیروهای خط امام، حزب اراده ملت، حزب اسلامی کار، جمعیت زنان مسلمان نواندیش، حزب همبستگی، خانه کارگر، جامعه دانشجویان و دانش آموختگان کرمانشاهی(جاداک)، حزب ندای ایرانیان، انجمن اسلامی پزشکان، انجمن اسلامی مهندسان، حزب آزادی و حزب مردمسالاری، به بیان دیدگاه ها و نکات مورد نظر خود در خصوص مسائل استان، کشور و انتخابات پیش رو پرداختند.   
دراین نشست مقرر گردید طبق زمانی مشخص نسبت به برگزاری جلسات هم اندیشی، نقد و بررسی، پیگیری های لازم صورت گیرد. 

نسخه قابل چاپ