سه شنبه 20 آذر 1397  
 
Tuesday, December 11, 2018  
 
الثلاثاء, ربيع الثاني 04, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/9/15 پنجشنبهمعاون وزیر کشور در دیدار نماینده ولی فقیه در بجنورد تشریح کرد؛
شاخص های اصلی انتصاب استانداران دولت تدبیر و امید
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور در سفر به بجنورد برای تکریم و معارفه استاندار خراسان شمالی، ۴ شاخص اصلی مدنظر این وزارتخانه در انتصاب مدیران به ویژه استانداران دولت تدبیر و امید را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جواد ناصریان در دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان، اعتدال گرایی، همراه بودن با سیاست های دولت، امانت داری و تخصص را 4 شاخصه اصلی در معرفی و انتصاب مسئولان برشمرد و گفت: این ویژگی ها هم در دکتر خباز استاندار پیشین و هم در دکتر شجاعی استاندار جدید خراسان شمالی مشهود است.
وی استاندار خراسان شمالی را فردی متخصص، امانت دار، متعهد و مدیری جدی در کار توصیف کرد و افزود: تمام تلاش و اهتمام این وزارتخانه به ویژه شخص وزیر کشور، کمک به مجموعه توان مدیریتی این استان به خصوص مدیریت جدید است.
معاون وزیر کشور با اشاره به اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان که 14 استاندار هم مشمول آن شدند، تصریح کرد: با توجه به این که شخص وزیر کشور روحیه قانونمداری دارد، با وجود برخی توصیه و سفارش ها حاضر نشد در اجرای این قانون، از مجوزهای خاص برای استثنا شدن برخی افراد استفاده کند.
ناصریان تاکید کرد: همه تلاش ما این بوده است که اجرای این قانون و جا به جایی مدیران، نه تنها تاثیر منفی نداشته باشد، بلکه حتی تاثیری مثبت در روند رشد و توسعه استان ها داشته باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد هم در این دیدار با اشاره به سفر مهرماه 91 مقام معظم رهبری به خراسان شمالی گفت: مسئولان تلاش کنند که خواسته رهبر معظم انقلاب مبنی بر قرار گرفتن این استان در زمره 10 استان برتر محقق شود.
حجت الاسلام یعقوبی افزود: از استاندار جدید می خواهیم برای امروز و فردای استان برنامه ریزی کند و کارهای بر زمین مانده و پروژه های ناتمام را به سرانجام برساند. وی خطاب به استاندار با بیان این که ما را رفیق خود بدانید، ادامه داد: هم چنین بدانید که به تعبیر رهبر معظم انقلاب، این مردم شایسته بهترین خدمات هستند. وی تاکید کرد: باید در ادامه ریل گذاری مدیران قبلی و با برنامه ریزی، برای نزدیک تر شدن به مقصد حرکت کرد و در پیشبرد کارها از ظرفیت عظیم مردمی و تجارب پیشین نهایت استفاده را برد.
 
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی