سه شنبه 2 بهمن 1397  
 
Tuesday, January 22, 2019  
 
الثلاثاء, جمادى الأولى 16, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/6/21 چهارشنبهاستاندار قم:
از ظرفیت های علمی و اجرایی بخش خصوصی برای توسعه ی صنعت گردشگری استفاده شود
استاندار قم با اشاره به برنامه‌ی برگزاری کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در استان قم، اظهار داشت: از ظرفیت های علمی و اجرایی بخش خصوصی برای توسعه ی صنعت گردشگری استفاده شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار اعضای کارگروه اجرایی کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت، طی سخنانی با بیان اینکه برگزاری چنین برنامه هایی باید نمود عملی در جذب گردشگران داشته باشد اظهار داشت: در کنار مقالات علمی در زمینه ی گردشگری بایستی به چالش های اجرایی در این زمینه نیز توجه شود.
صادقی با اشاره به حضور بیش از 3 میلیون گردشگر خارجی در استان قم در سال افزود: بایستی از ظرفیت علمی اساتید دانشگاهی و نیز تجربیات بخش خصوصی برای بررسی و ارائه ی راهکار در زمینه ی ‌چالش های حفظ گردشگران خارجی و نیز توسعه ی جذب گردشگران استفاده شود.
نماینده عالی دولت در استان قم همچنین همکاری و مشارکت متولیان دستگاه های اجرایی در برگزاری این همایش در قم را خواستار شد و تصریح کرد: حمایت های لازم از برگزاری این همایش صورت خواهد پذیرفت.
سومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت، روز 26 مهر ماه 1397 با حضور اساتید داخلی و خارجی در شهر مقدس قم برگزار می گردد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی