دوشنبه 26 آذر 1397  
 
Monday, December 17, 2018  
 
الإثنين, ربيع الثاني 10, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/18 چهارشنبهبرگزاری چهارمین جلسه شورای پژوهش وزارت کشور
درخشه: نیاز سازمانی نظم اداری بر اساس دانش است
چهارمین جلسه شورای پژوهش وزارت کشور در سال ۹۷ به ریاست دکتر جلال درخشه رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش و رئیس شورای پژوهش وزارت کشور و با حضور کلیه اعضای حقیقی و حقوقی در محل سالن جلسات مرکز واقع در ساختمان الهیه برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در ابتدای این جلسه دکتر درخشه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاوران و زحمتکشان ناجا، به اهمیت پژوهش به عنوان بازوی علمی حوزه های مختلف وزارت کشور اشاره کرد و خواستار کیفیت طرحها و تسریع در نهایی نمودن موضوعات مرتبط با وظایف وزارت کشورشد.
وی با اشاره به تجارب کشور های مختلف گفت: امروزه در اکثر ارگانها و سازمانهای کشور های توسعه یافته، اولین سرمایه گذاری بر روی پژوهش سازمانی انجام می شود و یکی از نیازهای مسلم هر سازمانی، نظم اداری-اجرایی بر اساس دانش و عملکرد است.
در ادامه این جلسه طرحها و موضوعات پژوهشی مربوط به حوزه معاونت امنیتی انتظامی (دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی) ، حوزه امور زنان و خانواده، دفتر برنامه ریزی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای و طرحهای مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور با حضور نمایندگان حوزه های مزبور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حاضرین نقطه نظرات خود درخصوص هریک از موضوعات اعلام کردند و در نهایت تصمیمات متناسب اتخاذ شد.
لازم به ذکر است فراخوان برای کلیه طرح های مصوب شورای پژوهش از ابتدای سال 97 تاکنون در پایگاه اطلاع رسانی وزرات کشور، زیرسیستم مرکز مطالعات راهبردی و آموزش برای بهره برداری و ارائه پیشنهاد از سوی دانشگاهها و موسسات علمی، تحقیقاتی و پژوهشی و همچنین پژوهشگران مرتبط ، در دسترس است.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی