سه شنبه 3 بهمن 1396  
 
Tuesday, January 23, 2018  
 
الثلاثاء, جمادى الأولى 06, 1439  
 
banner banner banner
shoarsal
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1395/12/28 شنبه
استاندار تهران از ستاد سفرهای نوروزی عوارضی تهران ـ قم بازدید کرد
استاندار تهران صبح جمعه از بخش های مختلف ستاد سفرهای نوروزی مستقر در ستاد عوارضی تهران ـ قم و میزان آمادگی و نحوه خدمت رسانی آنان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید حسین هاشمی در این بازدید از فعالیت های پلیس راه، امداد و نجات، اورژانس، راهداری، هلال احمر، میراث فرهنگی و گردشگری و دیگر بخش های ستاد سفرهای نوروزی مستقر در عوارضی تهران ـ قم بازدید کرد.
وی همچنین در گفت و گو با برخی از مسافران عازم به سفر در سواری های شخصی و اتوبوس ها میزان رضایتمندی آنان از خدمات نوروزی و انتظاراتی را که دارند مورد سنجش قرار داد.
سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ؛ رجبلعی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، کتابدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران و جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، هاشمی را همراهی می کردند.
استاندار تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه تلاش دست اندرکاران این است که مردم نوروز خوبی را در پیش رو داشته باشند گفت: خوشبختانه تلاش های همکاران بنده در بخش های مختلف منجر به موفقیت 95 درصدی در سال گذشته شد.
سید حسین هاشمی افزود: امسال نیز تلاش داریم تا موفقیت گذشته را حتی در سطحی بالاتر کسب کنیم و مسافران سفری خوب در محدوده های مرتبط با استان تهران داشته باشند.
وی گفت: توانمندی ها دستگاه های خدمت دهنده بالا است و امیدواریم با تمام توان در اختیار رفاه و آرامش هموطنان قرار بگیرد.
هاشمی ظرفیت های فرهنگی و گردشگری تهران را بالا ذکر کرد و افزود: مردم می توانند ضمن استفاده از مسیرهای عبوری تهران برای رسیدن به مقاصد خود از تهران و جاذبه های آن بازدید کرده و نوروز خوبی را داشته باشند.
وی گفت: از همه مسئولان و کارکنان ستاد نوروزی سفر در بخش های مختلف قدردانی می کنیم که شیرینی در کنار خانواده بودن در ایام نوروز را وقف خدمت به هموطنان کرده اند.
هاشمی همچنین از غرفه شهرستان ری که به ارائه خدمات فرهنگی و گردشگری به هموطنان و مسافران می پردازد قدردانی کرد و افزود: مجموعه شهرستان ری هر سال این غرفه های خوب و جذاب را دارند و برای کودکان و جوانان امکانات خوبی دارند و شامل هفت سین، کاردستی، کمپین رانندگی خوب و هلال احمر است.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir