سه شنبه 3 بهمن 1396  
 
Tuesday, January 23, 2018  
 
الثلاثاء, جمادى الأولى 06, 1439  
 
banner banner banner
shoarsal
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1395/12/28 شنبهدکتر رازانی:
شوراها تجربه دموکراسی در کشور هستند
استاندار کرمانشاه گفت: شوراها تجربه دموکراسی در کشور می باشد و کسانی که معتقد به این آرمان هستند باید کمک کنند این تجربه موفق از کار درآید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رازانی در پنجمین نشست ستاد انتخابات استان که با حضور فرمانداران شهرستان های مختلف و مدیران ستادی برگزار شد؛ با تاکید بر اهمیت بسیار بالای انتخابات شوراها در کشور اظهار داشت: شوراها از دستاوردهای مهم دوران دولت اصلاحات است و دولت تدبیر و امید نیز کاملاً معتقد به نقش آفرینی بیشتر شوراهاست.
استاندار کرمانشاه افزود: بخش قابل توجهی از اداره امور کشور بر عهده شوراهاست و این مجموعه ها عهده دار وظایف مهمی هستند.
این مقام عالی ادامه داد: شوراها تجربه دموکراسی در این کشور هستند و کسانی که معتقد به این آرمان می باشند باید کمک کنند این تجربه موفق از کار درآید.
دکتر رازانی اظهار داشت: از افراد توانمندی که دارای شایستگی های مدیریتی هستند و می توانند به اداره بهتر امور شهر کمک کنند باید خواست برای ثبت نام در عرصه انتخابات پا به میدان بگذارند تا مردم بتوانند در یک فضای رقابتی شایستگان را به عنوان نمایندگان خود راهی شوراها کنند.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: ثبت نام از داوطلبین انتخابات شوراها از 30 اسفندماه آغاز می شود و همکاران ما در وزارت کشور کار ثبت نام داوطلبان شوراها را انجام می دهند.
وی عنوان کرد: امیدواریم در 29 اردیبهشت ماه شاهد انتخاباتی سالم و رقابتی و با حضور گسترده و باشکوه مردم فرهیخته ایران اسلامی باشیم.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir