پنجشنبه 27 دي 1397  
 
Thursday, January 17, 2019  
 
الخميس, جمادى الأولى 11, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1397/8/12 شنبهاستاندار:
سیستان و بلوچستان نیازمند برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی مدیران است
سید دانیال محبی در جلسه شورای اداری شهرستان نیکشهر که با حضور معاون وزیر نیرو برگزار شد، اظهار داشت: کاهش نزولات جوی و خشکسالی های اخیر در پهناورترین استان کشور موجب سختی و مشقت مردم در جهت تامین معیشت آنان گردیده است، لذا شرایط کنونی استان نیازمند برنامه‌ریزی و تلاش شبانه‌روزی مجموعه مدیران می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محبی گفت: شرایط استان می طلبد که مسئولان بدون نگاه بخشی و یا گرایش به شمال یا جنوب، اولویت کاری شان را توسعه کلی و همه جانبه استان قرار دهند.

محبی ادامه داد: توسعه وقتی محقق می شود که انسانهای جامعه آگاهی و مهارت کافی داشته باشند.

 وی افزود: کم آبی در شرایط اقلیمی کنونی استان موجب شده مردم علاوه بر نداشتن معیشت کافی، هوای سالم هم نداشته باشند و زندگی پر تلاطم و پر غبار کویری امان مردم را بریده است.

 محبی بیان داشت: بهبود شرایط  اقتصادی و معیشت مردم از اولویت های مهم استان است که باید تلاش کنیم با مدیریت صحیح و بدون اعمال سلیقه این هدف را دنبال کنیم.

رئیس شورای اداری استان تصریح کرد: تعامل و هم افزایی و فعالیت مدیران با استفاده از تیم کاری منسجم راندمان کار را در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر بالا خواهد برد.

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه قناعت و صرفه جویی و تلاش شبانه‌روزی مردم و مسئولان را از جمله عوامل پیشرفت کشورهای توسعه یافته دانست و ابراز امیدواری کرد: از الگوها و روشهای دستیابی به توسعه در این کشورها بهره بگیریم.

وی در پایان سخنانش بر توانمندسازی بخش خصوصی تاکید کرد و افزود: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی موجب بهبود وضعیت اقتصادی مردم می شود.

استاندارگفت: دولت به تنهایی و بدون مشارکت بخش خصوصی نمی‌تواند توفیقی در این بخش داشته باشد بلکه دولت زیرساخت‌ها را ایجاد می‌کند تا بخش خصوصی با ورود به این عرصه رقابت و کیفیت لازم را در بازار ایجاد کند.

 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی