اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور
اخبار
56546
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران: با اجرای دستور استاندار ۴۰۰ مگاوات در مصرف برق دستگاه های دولتی صرفه جویی شده است/ خانواده ها در صرفه جویی مصرف برق همراهی کنند   مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به کاهش ۴۰۰ مگاواتی مصرف برق با صرفه جویی دستگاه های دولتی گفت: از خانواده ها می خواهیم با صرفه جویی در مصرف برق؛ با دولت همراهی کنند.  "ثریا شارقی" با بیان این مطلب گفت: با تدبیر استاندار تهران؛ برای جلوگیری از فشار ناشی از قطعی برق به خانواده ها؛ ساعت کاری ادارات تغییر کرد و در زمان پیک مصرف، سیستم سرمایشی ادارات قطع شدند.
وی افزود:  تغییر ساعت کاری ادارات، باعث شد تا استان تهران به عنوان دومین استان  کشور در صرفه جویی مصرف برق ، بعد از استان خوزستان قرار گیرد. 
شارقی درادامه با تاکید بر ضرورت همکاری خانواده ها در کاهش مصرف برق گفت:  ما ضمن عذر خواهی از خانواده ها برای قطعی برق در شرایط مصرف بالا؛ از کلیه افراد خانواده و به خصوص مادران خواهشمندیم با مدیریت مصرف ، برای صرفه جویی مصرف برق در این روزهای گرم تابستان با دولت همکاری کنند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر مانع از قطعی برق به خصوص در مناطق گرمسیر کشور شویم.   
شارقی در پایان از همراهی و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی و سازمان ها با بانوانی که برای شروع ساعت کاری در ساعات اولیه صبح مشکلاتی داشتند؛ تشکر کرد.
منبع: دفترامور بانوان و خانواده استانداری تهران
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور مي باشد و استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
Copyright © 2010 Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's - All rights reserved.

تحت نظارت وف بومی