اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور
اخبار
565
استاندار اصفهان در نشست زنان عضو شوراهای اسلامی استان : پس از انقلاب اسلامی به نقش بانوان در جامعه توجه ویژه ای شده است دکتر محسن مهرعلیزاده در اولین نشست زنان شورای های اسلامی شهرهای استان اصفهان که با حضور دکترمعصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار گردید، گفت: پس از انقلاب اسلامی به نقش بانوان در جامعه توجه ویژه ای شده است   دکتر محسن مهرعلیزاده در اولین نشست زنان شورای های اسلامی شهرهای استان اصفهان با محوریت "فرصت‌ها و چالش‌های نقش و حضور زنان در مدیریت شهری" که با حضور دکترمعصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار گردید، اظهارداشت: خوشبختانه وفاق، همدلی و همفکری خوبی در جهت رشد جامعه در استان وجود دارد و در این راستا اهداف و طرح ها مشخص شده است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه در جامعه اصیل ایرانی نیروهای ارزشمندی از آقایان و بانوان به فعالیت می پردازند، افزود: به نقش بانوان در جامعه بعد از انقلاب اسلامی توجه ویژه ای شده است.
مهرعلیزاده با بیان اینکه افراد با قابلیت های متفاوت آفریده شده است، تصریح کرد: وجود برخی از قابلیت ها در بانوان پررنگ تر و برخی قابلیت ها در آقایان بیشتر وجود دارد و در این راستا بانوان از عزت و ظرافت بیشتری برخوردار هستند .
محسن مهرعلیزاده با اشاره به اینکه شهر بستر آرامش همه ی انسان ها است، افزود: بانوان می توانند در مدیریت شهری موفق عمل کنند چرا که بانوان تعهد بیشتری در امانت داری و استفاده ی درست از بیت المال دارند و در زیبا شناسی و ظرافیت های هنری نسبت به آقایان قابلیت های بیشتر دارند.
استاندار اصفهان افزود: باید بر اساس تفاوت ویژگی ها و توانمندی ها و همه ی آنچه در این دو جنس وجود دارد از این توانمندی ها استفاده شود.
دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نیز در این نشست، حضور دکترمهرعلیزاده را در کسوت استاندار اصفهان، فرصت مناسبی برای رشد و توسعه استان ارزیابی نمود و گزارش مشروحی از اقدامات معاونت زنان و خانواده ی نهاد ریاست جمهوری در خصوص ارتقای نقش مدیریتی زنان و همچنین اجرای طرح تاب آوری زنان، ارائه نمود.
منبع: دفترامور بانوان و خانواده استانداری اصفهان
تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به اداره كل امور زنان و خانواده وزارت كشور مي باشد و استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است
Copyright © 2010 Islamic Republic of Iran - Ministry of Interior's - All rights reserved.

تحت نظارت وف بومی