صفحه اصلي
اخبار موسسه
اخبار مهم
اسلایدر
اطلاعیه ها و بخش نامه ها
بنر
پخش غيرزنده ویدئو
پیوندهای چپ
پیوندهای راست
تصوير ها
رويدادها
مصاحبه و گزارش
منو
همایش ها و نمایشگاه ها
ورود
1396/7/12 چهارشنبه
مراسم تکریم و معارفه رئیس موسسه در تاریخ 96/7/11 برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور جلسه تکریم و معارفه رئیس این موسسه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر مردانی رئیس پیشین و سرکارخانم دکتر ژیلا سجادی رئیس جدید موسسه در تاریخ 11/7/96 برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی وزارت کشور جلسه تکریم و معارفه رئیس این موسسه با حضور دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور، دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر مردانی رئیس پیشین و سرکارخانم دکتر ژیلا سجادی رئیس جدید موسسه در تاریخ 11/7/96 برگزار گردید .
درابتدای جلسه دکتر محمد رضا مردانی ضمن گرامی داشت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تبریک به دکتر سجادی و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان، به رویکردها و راهبردهای کلان موسسه و پیشرفت های قابل توجه که در طول این مدت و تبیین اهداف و رسالت ها و تثبیت جایگاه موسسه در بین استانداری ها و شهرداری ها اشاره کرده و اضافه نمود: امروز بعد از گذشت 40 ماه از تاسیس موسسه اکثر انتظارات و رویکردهای مذکور  به سر منزل مقصود رسیده است و ان شاالله بخش های بعدی در دوره مدیریت خانم دکتر سجادی عملیاتی و اجرایی خواهد شد. وی  در بخش پایانی سخنان خود ادامه داد: وظیفه خود می دانم از تمام همکارانم چه در مراکز و چه در موسسه، واحدهای استانی، معاونین و معاونت های وزارت کشور و سایر بخش ها علی الخصوص جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور که با حمایت های بدون شائبه خود در تمام مشکلات همواره  یار و همراه موسسه بوده اند صمیمانه تشکر کنم. دکتر مردانی در بخش انتهایی مباحث خود برای دکتر سجادی آرزوی موفیقت کرده و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری لازم با مدیر محترم موسسه اعلام نمود.
در ادامه مراسم دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: موسسه علمی کاربردی وزارت کشور در زمان تصدی دکتر مردانی یکی از فعال ترین و همسوترین موسسات با دانشگاه جامع بوده است و مبحث ماموریت گرایی رشته های مراکز را که در اولویت های دانشگاه جامع می باشد به صورت جد پیگیری نمود و در بخش های دیگر نیز فعالیت های چشم گیر و قابل تقدیری وجود دارد که برخود لازم می دانم از ایشان تشکر کرده و برای ایشان آرزوی توفیق در خدمت به نظام جمهوری اسلامی را داشته باشم و برای سرکار خانم دکتر سجادی نیز در این راه مهم و سخت آرزوی موفیقت و سربلندی را دارم.
دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در ادامه ضمن تسلیت عاشورا و شهادت حضرت باعبدالله الحسین  بیان کرد: آقای دکتر مردانی را من از زمان وزارت علوم ایشان که در دیوان محاسبات بودم میش شناسم و در آن زمان که در دیوان پرونده ایشان را بررسی کردیم پرونده ای پاک و سالم و مدیری علاقه مند و زحمت کش بودند. زمانی هم که به وزارت کشور آمدیم از ایشان تقاضا کردیم که در این زمینه به ما کمک کنند و ایشان محبت کردند و در این مدت واقعا زحمت کشیدند و راه اندازی یک موسسه نوپا کاری دشوار و سخت بوده است که لازم بود مراکز پراکنده که هرکدام به صورت نا منظم فعال بوده اند منسجم و قانون مند بشوند و از آن ها نظارت درست و دقیق به عمل آید که جناب آقای دکتر مردانی با جدیت تمام این مهم را پیگیری و انجام داده اند و تلاش های بسیاری را انجام داده اند. ایشان همچنین اظهار داشتند: ما در زمان هایی که لازم بوده است کمک کرده ایم. ایشان انصافا خیلی زحمت کشیدند و ما الآن به جایی رسیده ایم که موسسه و مراکز ثبات پیدا کرده اند و همکرایی و همگاری و تابعیت در مراکز به وجود آمده است . وی در ادامه افزود: دکتر مردانی تقاضا کردند که در جای دیگری به خدمات خود ادامه دهند که من بسیار مصر بودم که ایشان در سمت خود باقی بمانند و خیلی به ایشان اصرار کردم که ایشان نظرشان خدمت در جای دیگری بود. من از تلاش ها و دلسوزی های ایشان صمیمانه تشکر میکنم. دکتر رحمانی فضلی در ادامه گفت: سرکار خانم سجادی را نیز بنده از سال 1371 کاملا می شناسم که در دانشگاه مشهد باهم همکار بودیم، ایشان فردی متدین، مومن و واقعا دلسوز و دقیق و حساس در مسائل علمی با روابط عمومی بسیار بسیار بالا هستند و از ایشان تشکر می کنم که این مسئولیت مهم و حساس را پذیرفتند و من به عنوان وزیر کشور با تمام قدرت از شما حمایت خواهم کرد.
دکتر ژیلا سجادی در ادامه مراسم افزود : در ابتدا می خواهم از جناب آقای دکتر رحمانی فضلی که با لطف و عنایتشان مسئولیت این موسسه را به اینجانب سپرده اند تشکر و قدردانی کنم. حسن اعتمادشان مایه افتخار من است. از جمله نمودهای بارز برخورد علمی و دانش محور در دستیابی همه جانبه و پایدار مبتنی بر شناخت از دانش بومی که از اهداف متعالی وزراتخانه است تاسیس موسسه علمی کاربردی مدیریت شهری و روستایی است که با شخصیتی حقوقی و مستقل زیر نظر وزارت کشور تاسیس شده است. موسسه با هدفی توسعه محور در ساماندهی مدیریت آموزش نیروهای انسانی مورد نیاز وزارت کشور فعالیت خود را آغاز نموده است. اینجانب که افتخار عضویت در هیات امنای این موسسه را داشته ام شاهد تلاش های مجدانه و پیگیری های مستمر در تاسیس این موسسه بوده ام. وی در پایان صحبت های خود افزود: امید است با حفظ و گسترش این موسسات به انتشار برخوردهای علمی و کاربردی در هموار نمودن مسیر توسعه کشور کمک نمائیم. امیدوارم به یاری خداوند متعال به ویژه در این ایام خاص و برخورداری از رهنمودهای عالمانه جناب وزیر و معاون عمران و توسعه منابع انسانی جناب آقای ناصریان و بهره مندی از تجربیات آقای دکتر مردانی که زحمات بیشماری را در ارتباط با موسسه انجام داده اند و روسای مراکز و سایر همکاران موسسه و تجربیات آموزشی و پژوهشی و اجرائی خود بتوانم با هدفی کاربردی تر در تحقق اهداف این موسسه به نحوی شایسته موثر باشم.
در پایان مراسم احکام تکریم آقای دکتر مردانی و انتصاب سرکار خانم دکتر سجادی توسط وزیر کشور اهدا گردید.
 

عكس هاي مرتبط :


نسخه قابل چاپ

تحت نظارت وف بومی