دوشنبه 26 آذر 1397  
 
Monday, December 17, 2018  
 
الإثنين, ربيع الثاني 10, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/18 چهارشنبهاستاندار قم تاکید کرد:
ضرورت تلاش مسئولان استان قم برای اصلاح الگوی کشت
استاندار قم بر ضرورت تلاش مسئولان استان قم برای اصلاح الگوی کشت تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سید مهدی صادقی استاندار قم در همایش روز ملی روستا و عشایر که با حضور سعید رضا جندقیان معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سالن جلسات معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، طی سخنانی با بیان اینکه استان قم جزو استان های بحرانی در موضوع آب است اظهار داشت: حفاظت از منابع آبی به عنوان اولویت اساسی برای جلوگیری از افزایش بحران ضروری است.
استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت اجرای طرح های روستایی جهت توسعه همه جانبه و ایجاد اشتغال در بخش های استان قم افزود: روستاها در تولید ناخالص ملی سهم بسزایی دارد و بایستی مسائل و مشکلات روستاییان با برنامه ریزی بخشداری ها و دهیاران شناسایی و حل شود.
صادقی گفت: اقدامات بسیار خوبی در زمینه ی طرح های هادی، گازرسانی، آبرسانی و انجام برنامه های زیرساختی در روستاها اجرا شده است؛ ولی برای تکمیل خدمات دولت نیازمند از بین بردن بیکاری در مناطق روستایی هستیم.
نماینده عالی دولت در استان قم گفت: روستاییان با صداقت و صبوری با همه کمبودهایی که وجود دارد مشارکت خوبی در اجرای طرح ها داشته اند که جای تقدیر دارد.
وی همچنین بر رفع آسیب های اجتماعی تاکید کرد و با اشاره به رشد 50 درصدی باسوادی در روستاها گفت: برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی باید در سطح روستا ها جهت سالم نگه داشتن محیط مورد اهتمام قرار گیرد.

بيشتر
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی