سه شنبه 2 بهمن 1397  
 
Tuesday, January 22, 2019  
 
الثلاثاء, جمادى الأولى 16, 1440  
 
banner banner banner
آیکون منو
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار استان ها
1397/8/9 چهارشنبهحضرت آیت الله العظمی مظاهری خطاب به استاندار اصفهان عنوان نمودند:
حقیقت شما ، فعالیت شما و درایت شما اجازه نداد مشکلی در تامین آب شرب مردم اصفهان در تابستان سخت گذشته بوجود آید
حضرت آیت الله العظمی مظاهری رییس معززحوزه علمیه اصفهان در دیدار دکتر مهرعلیزاده با ایشان، ضمن تقدیر و تجلیل از تلاشها و کوششهای استاندار اصفهان، خطاب به ایشان عنوان نمودند: حقیقت شما، فعالیت شما و درایت شما اجازه نداد مشکلی در تامین آب شرب مردم اصفهان در تابستان سخت گذشته بوجود آید و امیدوارم اصفهانیها قدردان این تلاشها و کوششها باشند .

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار با آیت الله العظمی مظاهری(دامت برکاته) ضمن تشریح اقدامات مدیریت استان در خصوص حل مشکل آب، اظهارداشت: با لطف خداوند متعال و بکارگیری تدابیر لازم با کمترین حاشیه و بدون اینکه نقشه های دشمنان مبنی بر ایجاد درگیری و تنش عملی گردد،  مشکل آب شرب در تابستان گذشته برطرف گردید .
مهرعلیزاده با تشریح اقدامات مدیریت استان در خصوص آبیاری باغات غرب اصفهان و طرح های هفتگانه احیای حوضه ی آبریز زاینده رود، بر ضرورت جاری شدن آب در زاینده رود برای حفظ بناهای تاریخی؛ روحیه و نشاط مردم  در پایتخت فرهنگ و تمدن ایرانی اسلامی و رونق گردشگری تاکید کرد.
استانداراصفهان با بیان اینکه در طرح های تدوین شده بهترین روش ها برای آبیاری باغات غرب اصفهان و کشاورزی شرق در نظر گرفته شده است ، تصریح کرد: طرح هفتگانه احیای زاینده رود به عنوان یک یادگاری از اینجانب برای مردم اصفهان و مورد مطالبه ی مردم از مسئولین آینده خواهد بود و اگر اجرایی نگردد آینده اصفهان به مخاطره خواهد افتاد.
محسن مهرعلیزاده مهمترین شاخصه طرح های هفتگانه را بی نیازی به اعتبارات دولتی برشمرد و افزود: تمامی منابع از داخل استان و با مشارکت صنایع بزرگ تامین خواهدشد.
رئیس حوزه علمیه اصفهان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات دکتر مهرعلیزاده در خصوص حل مشکل آب، خطاب به ایشان اظهارداشت: حقیقت شما، فعالیت شما و درایت شما اجازه ندارد که در تابستان گذشته مشکلی در تامین آب شرب ایجاد شود  و یکی از اقدامات خوب ولی سخت شما حل مشکلات آب استان بود.
حضرت آیت الله العظمی مظاهری با اشاره به خدمات ارزنده دکتر مهرعلیزاده در طول یکسال گذشته و اظهار امیدواری از اینکه مردم اصفهان قدردان این خدمات باشند، افزود: مهمترین پاداش ، رضایت خداوند و پاداش آخرت است که انشاالله نصیب همه ی خدمتگزاران خواهد شد.

آرشیو
نسخه قابل چاپ
نشانی   :   تهران  -  خیابان شهید دکتر حسین فاطمی - قبل از میدان جهاد
کدپستی 1414776145    -     تلفن‌خانه   :   84861
info@moi.ir

تحت نظارت وف بومی